30% Sleva s Pegasus – Turecko, Gruzie, Írán a další od 1 729 Kč!

Pouze dnes nabízí známá low-costová společnost Pegasus Airlines plošnou slevu 30% na všechny lety! Chtěli byste navštívit Turecko, Gruzii či státy Střední Asie jako Kyrgyzstán nebo Kazachstán? Tak neváhejte příliš dlouho a vyražte objevovat další kus zeměkoule!

PRG-IKA
 
V náhledu vidíme Írán za parádních 3 975 Kč. Jak uplatním 30% slevu? Stačí se zdarma zaregistrovat do programu Pegasus Plus, a to zde. Poté je třeba se proklikat různými nabídkami a před platbou, zaškrtnout slevu.
 

Pojištení a víza

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde. Turecko, Kazachstán i Gruzie jsou pro občany EU bezvízové. Írán nově zavedl eVisa (60€ na 14 dní), odpadá tak zdlouhavý proces po příletu.
 

Ubytování

Kromě Íránu (doznívající sankce Západu) je dostupnost hotelů na rezervačních portálech veliká. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač.

 

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...

(3) Komentáře

 1. Honza

  Dobrý den, nemohu nikde zjistit kolik by s Pegasusem stála přeprava jízdního kola do Gruzie a zpět? Neví někdo?

  1. Tedy

   Dobrý den, vyčetl jsem na jejich stránkách, že 45 USD. Nicméně nevím, jestli to je za let nebo cestu. V klasické rezervaci pod Sports equipment lze navolit jenom windsurf, lyže a golfové vybavení. Já bych napsal na jejich support, např. na FB funguje rozumně.

 2. Virtual Private Server

  Nejvetsi mesto zapadni Asie je po letni bombici od Ukraine Airlines opet dostupnejsi za vyhodnejsich cenovych podminek. Mate policeno na evropske zeme jako Gruzie, Moldavie, Ukrajina, Kypr nebo z asijskeho repertoaru Spojene Arabske Emiraty, Izrael a nebo dokonce Iran?

komentáře je uzavřena.