Akční letenky do Madridu již za 1 359 Kč!

V samotném středu Španělska se nachází hlavní metropole Madrid, která je proslulá svým velmi živým centrem, galerií Prado, Královským palácem…Najdete tu také spoustu fotbalových klubů, fanoušci Realu Madrid mohou navštívit svatostánek Santiago Bernabeu. Nechte se přitáhnout atmosférou zdejších vyhlášených barů s tapas, je to zcela jedinečné město!

Rezervuj
 

Doprava po Madridu

MHD je v této metropoli velmi efektivní. Můžete využívat metra, autobusů či příměstských vlaků. Z letiště se nejlevněji dostanete do města autobusy 101, 200, 201 a 204 za 2€. Druhá možnost je metrem, které Vás vyjde na 5€ (V Praze bude toto možné asi v roce 2050…)
Pokud budete MHD využívat často, tak doporučuji zakoupit Travel Pass (neomezená jízda v zóně A) – 1 den (8,40€), 2 dny (14,20€), 3 dny (18,40€), 5 dní (26,80€) a 7 dní (35,40€). Podrobný plánek metra a příměstských vlaků najdete zde.
 

Jak do Berlína

Do Berlína se dostanete autobusy Flixbus či Regiojet, které staví přímo před halou letiště Schönefeld. Jízdenky se pohybují ve standardní cenové relaci 390 – 600 Kč za jednu cestu.
 

Pojištění

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.
 

Ubytování

I ve hlavním španělském městě Madridu lze nalézt výhodné nabídky ubytování. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač. Pokud se chcete zabydlet v apartmánu, vyzkoušejte služeb Airbnb, koupí přes nás získáte slevu 600 Kč.

 

Video – Madrid

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...