Business class letenky z Prahy do Thajska – 29 477 Kč

Pro náročnější cestovatele se naskytla skvělá možnost vyrazit do Thajska v business class za parádní cenu – 29 477 Kč! Obvyklá cena je kolem 50 tisíc, uspoříte tedy velké peníze!

Business class letenky z Prahy do Thajska – 29 477 Kč

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.
Thajsko je pro občany ČR při pobytu do 30 dnů bezvízové.
Při některých zpátečních letech narazíte na přestup navíc v Paříži, ale proletíte se s Air France (doporučujeme!), kteří občas na tuto linku nasazují obří Airbus A380!

  • Cestovní období: červen – říjen 2016
  • Zavazadla: příruční + 2x odbavená do 23 kg
  • Prodej do updatu tarifu
  • Rezervace: Praha ⇄ Bangkok (29 477 Kč)

PRG-BKK
 
Sbírejte míle, China Eastern je členem Skyteamu. Zisk je 130% nalítaných mil, které uplatníte ve všech aeroliních, které do této aliance patří.
Nespornou výhodou business class je zvýšený komfort na palubě letadla, je podáváno občerstvení s vyšší kvalitou, sedadla jsou mnohem více pohodlná a na letištích můžete využívat luxusních salónků.
 
Přímo v Bangkoku nevynechte slavnou Khao San Road a Velký palác. Thajská metropole je nazývána jako „Benátky Asie“ díky protékající významné řece Chao Phraya.

Old Grand Palace
Velký palác v Bangkoku

 

Letecká doprava po Thajsku

V této asijské zemi působí celá řada dopravců, kteří Vás dostanou kamkoliv i dokonce pod 1000 Kč za oba směry s odbaveným zavazadlem. Mezi nejzajímavější destinace patří Krabi, Phuket či Chiang Mai. Doporučujeme využívat společností Thai Lion Air a Air Asia.

Pobřeží u Koh Lanta
Pobřeží u Koh Lanta

 

Ubytování

V Asii, speciálně v Thajsku lze nalézt výhodné nabídky ubytování. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač.

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...