Business class: Srí Lanka, Maledivy a Zanzibar z PRAHY od 14 156 Kč!

Díky výprodeji u společnosti Flydubai Vám přinášíme tip na superlevné letenky v business class, takřka za běžnou cenu ekonomické třídy. K dosažení těchto cen Vám postačí registrace do věrnostního programu OPEN, která je zdarma. Neváhejte příliš dlouho a zarezervujte neskutečně naceněné letenky!

Rezervuj
Ve screenshotu vidíme letenky PRG-ZNZ za 15 tisíc. Za oněch 14 tisíc se podíváme na Srí Lanku. Co na Vás čeká v business třídě? Přístup do letištních salónků, kvalitnější jídlo a servis na palubě. Sedadla se zvětšeným prostorem pro nohy a 12-ti palcovou obrazovkou a mnohem více! Více informací najdete na webu dopravce.
 

Pojištení a víza

Nic nepodceňujte a na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.

Maledivy jsou při turistickém pobytu do 30 dnů bezvízové. Je potřeba mít zpáteční letenku a potvrzenou rezervaci z ubytování. Při odletu se platí odletová taxa ve výši 25 USD.

Víza na Srí Lanku vyřídíte přes on-line systém ETA za 30 USD.

Víza do Tanzanie získáte na letišti po příletu za 50 EUR.
 

Ubytování

I v těchto částech zeměkoule lze nalézt ubytování za rozumné ceny. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač. Také můžete využít dobře rozvinuté služby Airbnb, koupí přes nás získáte slevu 725 Kč.


 

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...

(2) Komentáře

  1. PetrM

    Dobrý den, jak vypadá Business Class u flydubai? Na Business Class se mi tohle zdá strašně levný, takže v čem je háček?

    1. Tedy

      Dobrý den, samozřejmě nelze očekávat business class jako u např. Emirates. Nicméně máte stejné výhody jako přístup do salonku, přednostní check-in atd. Úroveň servisu a jídla je spíše Premium Economy u zavedených dopravců. Sedačky jsou velmi pohodlné, velké místo na nohy. Pro mě zcela dostačující na standard business class. Můžete se podívat na video: https://www.youtube.com/watch?v=bbJIYKAhsQA

komentáře je uzavřena.