Chybový tarif: Mozambik a Jižní Afrika od 3 864 Kč!

Sunset over the savanna

Jak JAR, tak Mozambik jsou země s překrásnou přírodou, obrovským množstvím národních parků a se spoustou druhů zvířat. Uchvátí Vás rozmanitost zdejší krajiny, na jedné straně obrovské masívy, na straně druhé tropické pralesy… Rezervujte chybně naceněné letenky se společností TAAG již od 3 863 Kč!

Rezervuj
Jedná se o chybný tarif, proto nebookujte ubytování ani jiné věci, dokud Vám nejsou vystaveny e-tickety. Vzhledem k tomu, že cena je takto nízká, doporučuji platit ihned kartou.
 

Jak do Lisabonu

Do Lisabonu provozuje přímou linku z Prahy společnost TAP Portugal v cenové relaci 3000 – 4000 Kč za zpáteční letenku. Z okolních letišť lze využít low-costů Easyjet nebo Ryanair za mnohem přívětivější ceny.
 

Ubytování

I v této oblasti Afriky lze nalézt zajímavé nabídky ubytování. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač. Před rezervací vyčkejte, dokud Vám nebudou letenky potvrzeny.

 

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...

(3) Komentáře

 1. dd tom

  A co viza v Luande nemaji tranzit a co zluta zimnice?

  1. Tedy

   Pri priletu dostanete tzv. Transit karty, pomoci nich pockate v transitni mistnosti na dalsi let. Pri nastupovani budete upresdnostneni. Vice info primo na webu aerolinky: http://www.taag.com/en/Travelling-with-TAAG/At-the-airport/Transfers

 2. Jakub

  I found about layover in Luanda airport the following:

  TWOV (Transit Without Visa):
  Visa required, except for Holders of onward tickets for a max. transit time of 24 hours.

  http://travel.troplet.com/question/do-i-need-a-transit-visa-for-layover-in-luanda-50929.html

komentáře je uzavřena.