Letenky do Thajska s Emirates – 11 393 Kč!

Je libo si zaletět do Bangkoku pouze s jedním přestupem v Dubaji a s velmi kvalitními Emirates? Neváhejte příliš dlouho, zájem o levné letenky do Thajska zvláště v sezoně bývá obrovský!

BUD-BKK
Úsek Dubaj – Bangkok je provozován skvělým a moderním Airbusem A380.
 
Přímo v Bangkoku nevynechte slavnou Khao San Road a Velký palác. Thajská metropole je nazývána jako „Benátky Asie“ díky protékající významné řece Chao Phraya.

Old Grand Palace
Velký palác v Bangkoku

 

Letecká doprava po Thajsku

V této asijské zemi působí celá řada dopravců, kteří Vás dostanou kamkoliv i dokonce pod 1000 Kč za oba směry s odbaveným zavazadlem. Mezi nejzajímavější destinace patří Krabi, Phuket, Ko Samui či Chiang Mai. Doporučujeme využívat společností Thai Lion Air, Air Asia nebo VietJet Air.

Pobřeží u Koh Lanta
Pobřeží u Koh Lanta

 

Tipy na výlet

Trajektem z Phuketu se můžete vydat na krásné ostrovy Phi Phi. Ferry vyplouvá přímo z přístavu a nebude vás stát více než 400 THB (276 Kč) za jednu cestu.

Pobřeží u Koh Lanta
pláž na Phi Phi

Další možností je Ao Nang či ostrov Koh Lanta. Pokud Vám nevadí delší pobyt na lodi, tak se dostanete až na malajský ostrov Langkawi.

Ferries
 

Víza a pojištění

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde. Thajsko je pro občany ČR při pobytu do 30 dnů bezvízové.
 

Jak do Budapešti a Mnichova

Do Budapešti se dostaneme pohodlnými autobusy Regiojet nebo Eurolines, které staví na metru Népliget. Poté je třeba dojet metrem na zastávku Köbanya-Kispest a nastoupit do letištního autobusu 200E.

Na mnichovské letiště Franze Josefa Strausse rovněž využijte autobusových linek společností Flixbus nebo Regiojet.
 

Ubytování

V Asii, speciálně v Thajsku lze nalézt výhodné nabídky ubytování. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač.

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...