MEGA! Ryanair oznámil 5 nových linek z Prahy!

Dnes Ryanair vydal zcela neuvěřitelnou a úžasnou tiskovou zprávu o zavedení nových linek z Prahy. Konkrétně se jedná o Budapešť, Boloňu, Edinburgh, Eindhoven a Malagu. Celkem na zimní řád 2017 čekáme 8 nových spojení od této irské low-costové společnosti…

„Těší nás, že můžeme zveřejnit svůj pražský letový řád pro zimní sezónu 2017, který je v naší historii zatím nejobsáhlejší a sestává z 8 nových linek do Barcelony, Boloně, Budapešti, Edinburku, Eindhovenu, Krakowa, Madridu a Malagy a nové zimní linky do Liverpoolu. Díky nim do/z Prahy ročně přepravíme 1,1 miliónu cestujících a pomůžeme na Letišti Praha vytvořit 825* pracovních míst. Prodej letenek na nové spoje zahájíme během února. Zdvojnásobíme tak svůj pražský provoz a budeme i nadále podporovat růst cestovního ruchu a počtu pracovních míst, čímž dostojíme svým závazkům vůči Česku.

Dále nás těší, že můžeme potvrdit rekordní úroveň obsazenosti našich letů nabízených v rámci pražského letního letového řádu 2017. Čeští zákazníci se mohou těšit na ještě nižší tarify. Nyní je ideální čas pro rezervace levných letenek se společností Ryanair. Důrazně všem, kteří si chtějí zarezervovat lety na letní dovolené, radíme, aby to udělali hned na webu společnosti Ryanair: Ryanair.com nebo prostřednictvím mobilní aplikace, kde mohou využít těch nejnižších cen letenek do/z Prahy.

Zveřejnění pražského zimního letového řádu pro rok 2017 oslavíme prodejem míst na lety napříč naší evropskou sítí za ceny od pouhých 539,- Kč. Lety za tyto ceny si cestující mohou rezervovat do čtvrteční půlnoci (16. února). Místa se určitě rychle vyprodají, proto by se zájemci měli rychle zalogovat na www.ryanair.com a předejít tomu, že se na ně nedostane.“ (Kenny Jacobs, ředitel prodeje a marketingu společnosti Ryanair)

Zimní letový řád 2017 přinese

Nové linky: Barcelona (denně), Boloňa (3x týdně), Budapešť (5x týdně), Edinburk (3x týdně),
Eindhoven (denně), Krakow (2x týdně), Madrid (4x týdně) a Malaga (2x týdně)
1 novou zimní sezónní linku do Liverpoolu (4x týdně)
Nové frekvence do Londýna na letiště Stansted (2x denně)
14 linek celkem
83 letů týdně
 
Zdroj: Ryanair

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...