LM letenky z ČR na Řecké ostrovy od 2 590 Kč!

Na webu Etravel.cz znovu najdete akční charterové letenky na Řecké ostrovy (např. na Kefalonii). Počet letenek je velmi omezený, proto neváhejte příliš dlouho a vyražte na dovču do Řecka…

Rezervuj
 

Ubytování a pojištění

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.

I v Řecku lze nalézt ubytování za rozumné ceny. Také můžete využít rozvinuté služby Airbnb, koupí přes nás dostanete slevu 725 Kč.

 
Nejlépe lze poznat všechny taje různých ostrovů zapůjčeným automobilem, pomocí tohoto vyhledávače se dostanete k těm nejzajímavějším nabídkám. Vždy čtěte pozorně podmínky jednotlivých autopůjčoven.
 

Video – Kefalonie

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...

(3) Komentáře

 1. Verca

  Tak jsem rezervovala letenky na Rhodos pro 6 lidí dle vasich instrukci….Cena za letenky byla tam i zpet kolem 12 tisíc…..Podala jsem objednavku,spojili se semnou z Etravelu a rekli mi,že letenky jsou dražší,kolem 23000 a že to nechapou,nic mene jsem poslala prý pouze nezavaznou objednavku…..takže nemužou vyhovet…:O..Tak to jsou tedy služby…

  1. Marek

   Diky za info, zda se, ze etravel neni schopen nahravat aktualni ceny. Ale aktualizuji se rucne nekolikrat za den asi, coz je opravdu na nic. To jsem taky netusil, a ze jsem uz podobnych akci uz vyuzil.

   1. Tadeas

    A jiny ostrov jste nahodou nezkosela? Taky je mozne, ze ty mista jsou tri nebo ctyri. A sest je uz velky pocet.

komentáře je uzavřena.