Novinky: Ryanair zavádí novou linku z Pardubic, Norwegian začne létat do USA pod 4 tisíce!

Dnes došlo k vydání mnoha úžasných zpráv o současné letové politice. Nejdříve jsme se dozvěděli o nové lince Ryanairu na londýnský Stansted z Pardubic. Poté přišel Norwegian s další skvělou zprávou, zavedením low-costových linek z Irska a Velké Británie na menší letiště ve Spojených státech…

Již tento zimní letový řád (30.10.2017) přichází nové spojení irské společnosti Ryanair z českých Pardubic, linka bude provozována 3x týdně. Očekáváme velmi nízké ceny mezi 750 – 1200 Kč za zpáteční letenku. Toto spojení by mohla být obrovská vzpruha pro letiště, které posledních pár let skomírá po zrušení linky do Moskvy.
 
Přes oceán za 140€ (3 800 Kč), nemožné? V dnešní době nikoliv. Norwegian se opravdu „pochlapil“ a připravil opravdu parádní nacenění, konkrétně u linek Dublin – Newburgh (90 km od NY) a Dublin – Providence (70 km od Bostonu). Mimo Dublinu jsou odletová místa ještě Shannon, Belfast, Cork a Edinburgh. Přípoje do Dublinu lze sehnat s Ryanairem z Prahy a okolí od 1 500 Kč, máme tedy zaděláno na spoustu low-costových tripů do Spojených států. Linky jsou provozované zbrusu novými letouny typu Boeing 737 MAX. Lety lze zarezervovat přímo na webu Norwegianu, cestovní období od 1. července do února 2018.

 
Nové linky

Autor:

Tadeáš

Šéfredaktor, fanda cestování

Mohlo by se vám také líbit...