Zima v tropech! Malajsie z Prahy za 12 490 Kč

Další lákavá nabídka, která Vám dovolí strávit Vánoce i Nový rok netradičním způsobem v tropech, se objevila za super cenu! V Malajsii si každý cestovatel přijde na své, jsou tu nádherné pláže, divkoá džungle, fascinující příroda i super moderní město Kuala Lumpur, do kterého doletíte z Prahy. Podnebí je tu typicky tropické a dovolí Vám tedy celoroční koupání! Tak pomalu začněte balit kufry 😀

Odlety jsou možné od září 2014 až do března 2015 z Prahy s libovolnou délkou pobytu. Záleží tedy jen na Vás, jak dlouhou cestu si zvolíte 😀

Letí se po již obvyklé trase přes Amsterdam, Kanton. Cestu zajišťují čínské aerolinky, značnou část ale obhospodařují Air France a i ČSA.

  •  Praha → Kuala Lumpur → Praha
  •  termín odletu: září 2014 – březen 2015
  •  termín návratu: listopad 2014 – březen 2015
  •  cena 12 490 Kč
  •  platnost do vyprodání…

kul

 

Z Vídně se do Prahy dostanete za velmi rozomnou cenu např. autobusy Eurolines.

Jak už je v Jihovýchodní Asii zvykem levně přenocovat, nejinak je tomu i v Malajsii. Obecně platí, že je zde ještě levněji než v Thajsku. Obyčejný, ale příjemný pokoj se dá pořídit za velmi slušnou cenu, např. 500 Kč (2 osoby / 1 noc)

 

 

Zajímavým tipem na výlet může být prozkoumávání kouzelných ostrůvků (Redang, Perhentian, Kapas, Tioman), kde si budete připadat jako v ráji!

 

 

Jako všude, i v Malajsii si můžete půjčit auto! Obvykle si turisté půjčují oblíbenou motorku a nebo právě auto, se kterým můžete pohodlně cestovat i se zavazadly.

Vychutnejte si Vaší dovolenou a starosti nechte na jiných!

Nechte se pojistit již od 9 Kč na den!

Autor:

Ivanhoe

administrátor webu, nadšený cestovatel

Mohlo by se vám také líbit...