Domů Akce Business class: Srí Lanka, Maledivy a Zanzibar z PRAHY od 14 156 Kč!

Business class: Srí Lanka, Maledivy a Zanzibar z PRAHY od 14 156 Kč!

napsal Tadeáš
2 Komentáře

Díky výprodeji u společnosti Flydubai Vám přinášíme tip na superlevné letenky v business class, takřka za běžnou cenu ekonomické třídy. K dosažení těchto cen Vám postačí registrace do věrnostního programu OPEN, která je zdarma. Neváhejte příliš dlouho a zarezervujte neskutečně naceněné letenky!

Rezervuj
Ve screenshotu vidíme letenky PRG-ZNZ za 15 tisíc. Za oněch 14 tisíc se podíváme na Srí Lanku. Co na Vás čeká v business třídě? Přístup do letištních salónků, kvalitnější jídlo a servis na palubě. Sedadla se zvětšeným prostorem pro nohy a 12-ti palcovou obrazovkou a mnohem více! Více informací najdete na webu dopravce.
 

Pojištení a víza

Nic nepodceňujte a na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.

Maledivy jsou při turistickém pobytu do 30 dnů bezvízové. Je potřeba mít zpáteční letenku a potvrzenou rezervaci z ubytování. Při odletu se platí odletová taxa ve výši 25 USD.

Víza na Srí Lanku vyřídíte přes on-line systém ETA za 30 USD.

Víza do Tanzanie získáte na letišti po příletu za 50 EUR.
 

Ubytování

I v těchto částech zeměkoule lze nalézt ubytování za rozumné ceny. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač. Také můžete využít dobře rozvinuté služby Airbnb, koupí přes nás získáte slevu 725 Kč.


 

Také by se vám mohlo líbit

2 Komentáře

PetrM 24. 2. 2017 - 12:42

Dobrý den, jak vypadá Business Class u flydubai? Na Business Class se mi tohle zdá strašně levný, takže v čem je háček?

Tedy 24. 2. 2017 - 15:21

Dobrý den, samozřejmě nelze očekávat business class jako u např. Emirates. Nicméně máte stejné výhody jako přístup do salonku, přednostní check-in atd. Úroveň servisu a jídla je spíše Premium Economy u zavedených dopravců. Sedačky jsou velmi pohodlné, velké místo na nohy. Pro mě zcela dostačující na standard business class. Můžete se podívat na video: https://www.youtube.com/watch?v=bbJIYKAhsQA

Komentáře jsou zakázané.

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Souhlasím Číst více