Domů Akce Letenky na poznávačku Íránu z Prahy – 3 449 Kč!

Letenky na poznávačku Íránu z Prahy – 3 449 Kč!

napsal Tadeáš
0 Komentářů

Za opravdu výjimečnou cenu letťe poznávat ještě turisty nezkaženou zem – Írán. V období podzimu a jara navíc nepanují šílené teplotní podmínky. Írán je nejbezpečnější zemí v této části zeměkoule, proto je také oblíbený. Právě zde se kdysi rozkládala Perská říše a další starověké světy. Nebojte se, překonejte strach z neznáma a vyražte objevovat dosud neobjevené!

PRG-IKA
 

Víza a rady

Víza získáte hned po příletu na tehránském letišti. Vyjdou vás na 60€ a platnost mají 14 dní. Platnost Vašeho pasu musí být ještě 6 měsíců po cestě. Je třeba také předložit potvrzení, že máte zpáteční letenku a rezervaci ubytování pro první noc.
 
Nezapomeňte si vzít s sebou dostatek hotovosti, mezinárodní karty v Íránu stále nejsou povoleny. Eura a dolary směníte na místě za rialy bez problému. Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.
 

Ubytování

V běžných vyhledáváčích díky doznívajícím sankcím západu nenajdete ubytování za rozumné peníze. Pouze dražší a luxusnější hotely. Nejvíce levnějších hotelů najdeme kolem náměstí Immáma Chomejního. Pokud chcete mít jistotu ubytování na první noc, zkuste využít mezi turisty oblíbený Firouzeh Hotel.
 

Také by se vám mohlo líbit

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Souhlasím Číst více