Domů Akce MEGA! Letenky na Phuket za 9 579 Kč!

MEGA! Letenky na Phuket za 9 579 Kč!

napsal Tadeáš
0 Komentářů

Tento tarif je bohužel již nedostupný – Je libo zaletět si na Phuket pouze s jedním přestupem v Doze a s velmi kvalitními 5* Qatar Airways? Neváhejte příliš dlouho, tento hit vydrží maximálně několik hodin!

Rezervuj
Vyhledejte si potřebná data přes kalendář na Pelikánovi, poté je zadejte do Královny pro lepší cenu. Jedná se o tarifní třídu Y, tedy 100% možný rebooking a 100% mil do OneWorldu.
 

Letecká doprava po Thajsku

V této asijské zemi působí celá řada dopravců, kteří Vás dostanou kamkoliv i dokonce pod 1000 Kč za oba směry s odbaveným zavazadlem. Mezi nejzajímavější destinace patří Krabi, Phuket, Ko Samui či Chiang Mai. Doporučujeme využívat společností Thai Lion Air, Air Asia nebo Thai Smile.

Pobřeží u Koh Lanta

Pobřeží u Koh Lanta


 

Tipy na výlet

Trajektem z Phuketu se můžete vydat na krásné ostrovy Phi Phi. Ferry vyplouvá přímo z přístavu a nebude vás stát více než 400 THB (276 Kč) za jednu cestu.

Pobřeží u Koh Lanta

pláž na Phi Phi

Další možností je Ao Nang či ostrov Koh Lanta. Pokud Vám nevadí delší pobyt na lodi, tak se dostanete až na malajský ostrov Langkawi.

Ferries
 

Víza a pojištění

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde. Thajsko je pro občany ČR při pobytu do 30 dnů bezvízové.
 

Jak do Berlína

Do Berlína se dostanete pohodlnými autobusy Eurolines, Student Agency nebo FlixBus v standardní cenové relaci od 390 Kč za jednu cestu.
 

Ubytování

V Asii, speciálně v Thajsku lze nalézt výhodné nabídky ubytování. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač.

Také by se vám mohlo líbit

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Souhlasím Číst více