Domů Akce TOP! Letní Portugalsko z Prahy od 2 083 Kč!

TOP! Letní Portugalsko z Prahy od 2 083 Kč!

napsal Tadeáš
2 Komentáře

Vyhlášené portské víno, překrásné pláže u Atlantského oceánu, procházka po Ribeiře, most Luise I. a mnohem více na Vás čeká, pokud vyrazíte low-costově do Portugalska! Zvláště v letním termínu se jedná o naprosto unikátní cenu, neváhejte příliš dlouho!

Rezervuj
 

Doprava po Portugalsku

MHD je v Portu velmi efektivní. Můžete využívat metra, autobusů či tramvají. Z letiště se nejlépe dostanete linkou metra E za 1,70€. Podrobný plánek metra najdete zde. Po celém Portugalsku funguje velmi dobře vlaková doprava, navíc mezi např. Portem a Lisabonem nebo Farem létá Ryanair a často levněji než vlak či autobus.
 

Pojištění

Na cestu se nezapomeňte pojistit. Nabídku pojištění najdete zde.
 

Ubytování

I v Portugalsku lze nalézt výhodné nabídky ubytování. Ke srovnání nabídek Vám poslouží srovnávač. Pokud se chcete zabydlet v apartmánu, vyzkoušejte služeb Airbnb, koupí přes nás získáte slevu 600 Kč.

 

Video – Porto

Také by se vám mohlo líbit

2 Komentáře

Tomas 2. 2. 2017 - 12:04

Portugalsko je fakt krásná země. Hned bych jel znova 🙂 Kdyby někdo chtěl trochu inspirace, tak tady jsou naše zážitky z loňska http://etabroad.com/cs/cestopis-4-denni-ochutnavka-portugalska/

Dedicated server 12. 4. 2017 - 10:56

Zemi, ktera je po turisticke strance oproti ostatnim evropskym statum o level vyse, navstivime nove levne letecky i v hlavni letni sezone!

Komentáře jsou zakázané.

Tyto stránky používají cookies za účelem lepšího komfortu jejich prohlížení. Souhlasím Číst více